O nas

Jesteś w zakładce „o nas”, więc chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszej firmie. Fotografia to nasza pasja, obaj mamy ją we krwi. Kiedyś Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” – my pracujemy z uśmiechem, pasją i miłością do fotografii dla Was. Fotografia to zabawa aparatem fotograficznym z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Nasz zakład Fotograficzny FOTO FAX Szczepański to firma z ponad 25-letnią tradycją.

Zakład powstał w 1991 r. w Oleśnie, dwa lata później otwarta została filia w Praszce. Oba studia dysponują doskonale wyposażonym dużym atelier, gdzie wykonywane są profesjonalne sesje zdjęciowe, od prostych fotografii do dokumentów począwszy, poprzez sesje rodzinne, ślubne, indywidualne, dziecięce, komunijne po sesje reklamowe dla firm i przedsiębiorstw.

Przez wszystkie lata naszej pracy, dla stałego podnoszenia jakości świadczonych usług, modernizujemy maszyny, zgodnie z najnowszymi tendencjami obróbki fotografii. Obecnie dysponujemy nowoczesnymi maszynami cyfrowymi, naświetlającymi w systemie HD.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby każdy klient czerpał radość z zachowanych wspomnień.

STUDIO w Praszce